Wartości: Wartości
Ludzie są najważniejsi
Ludzie są najważniejsi

Są pewne wartości, dla których nie ma kompromisów. Prawo do Twojej wolności,  suwerenności i bycia szczęśliwym. Szacunek dla ludzi w każdym wieku. Zdrowe i harmonijne życie. Dlatego naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w biznesie, aby nie ciążył im jak kula u nogi, tylko wspierał i uskrzydlał. Głęboko wierzymy w ludzi oraz ich ogromny potencjał do ciągłych zmian na lepsze.

Rozwój wiedzy i umiejętności
Rozwój wiedzy i umiejętności

Wszystko zaczyna się w Twojej głowie. Miasta, domy, samochody, cały świat cywilizacji jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w ludzkich umysłach. Jak pewnie dostrzegasz, nie zawsze jest to świat piękny i harmonijny. Ty również stwarzasz świat na podstawie tego, co nosisz w swoim umyśle. Kreujesz siebie oraz otoczenie. Dlatego tak ważne jest, aby to co masz w swojej świadomości i podświadomości, było stabilne  oraz uporządkowane. Stawiamy na wiedzę i świadomość. Ich połączenie w Twoim życiu przyniesie najlepsze rezultaty.

Kreatywność
Kreatywność

Człowiek posiada w sobie ogromny potencjał twórczy. Nie każdemu udaje się go odnaleźć i rozbudzić. Ten potencjał jest silnie związany z indywidualnymi talentami i predyspozycjami. Czasami tkwi pod grubą warstwą lęków. Innym razem jest stłamszony przez wizje rodziców lub opiekunów, którzy przecież „wiedzieli lepiej” jakie jest przeznaczenie dziecka. Mieli „doskonały plan” na jego życie. Tymczasem każdy powinien realizować się na swój własny, indywidualny sposób. Powinien iść swoją niepowtarzalną drogą. Pomożemy Ci ją odnaleźć.

Świadomy biznes
Świadomy biznes

Od bardzo dawna nic się nie zmieniło w kwestii powszechnej edukacji i kształcenia. Tak jak nasi dziadkowie, tak samo i my byliśmy uczeni w pruskim systemie szkolnictwa, który przewiduje „produkcję” robotników i żołnierzy. Nasze dzieci dalej uczą się wedle tych archaicznych programów. Tymczasem przyszłość należy do przedsiębiorców, świadomych, kreatywnych, umiejących tworzyć nowe jakości. Ludzi żyjących z sercem i pasją.

Ekologia i etyka 1
Ekologia i etyka

Żyjemy na fantastycznej planecie, której piękno i różnorodność trudno opisać. Często jednak, w pogoni za biznesowym sukcesem, niszczymy jej ekosystem i eksploatujemy ją bez opamiętania. Tymczasem nierozerwalnie współistniejemy z Ziemią, jest naszym domem. Nawet największe firmy można z powodzeniem prowadzić i rozwijać w harmonii z otaczającą naturą. Jeśli zmienimy swoją świadomość i zaczniemy żyć etycznie oraz ekologicznie, przestaniemy być jak planetarny wirus, a staniemy się gatunkiem żyjącym z naszą planetą w prawdziwej równowadze.

Coś więcej
Coś więcej

Człowiek, to nie zlepek współpracujących ze sobą komórek. Jesteś czymś znacznie większym. To „WIĘCEJ” bardzo trudno uchwycić, ciągle wymyka się nauce. Jest różnie nazywane: świadomością, ludzkim duchem, tym co niewidoczne. Czymkolwiek to nie jest, istnieje w nas wszystkich. Z tej przestrzeni wyłania się najwspanialsza część nas, odważna, wspaniałomyślna, kochająca, zdolna do poświęceń. Uważamy, że należy ją pielęgnować i rozwijać. Dlatego nasze warsztaty i szkolenia, to coś więcej niż tylko rozwój umysłu oraz praktyczne sposoby na odnalezienie się w dzisiejszym świecie. One mają ten „trzeci wymiar”, swoją filozofie i misję.